Khaosan 1986

Bangkok



In één oogopslag

Type
Bekend om
livemuziek en betaalbare drankjes
Prijs
$$$$ Betaalbaar
Lokale tip
Bezoek Khaosan 1986 tijdens avonden met livemuziek voor een nog betere sfeer.

Gelegen aan het bruisende Thanon Khao San is ‘Khaosan 1986’ een levendige pub in Bangkok met een uitnodigende sfeer voor zowel locals als toeristen. De pub staat bekend om zijn lage prijzen en biedt een ontspannen omgeving waar bezoekers van allerlei drankjes kunnen genieten. Op de kaart staan diverse bieren en wijnen, evenals vakkundig gemixte cocktails die aansluiten bij uiteenlopende voorkeuren.

De pub beschikt zowel over zitplaatsen binnen als buiten, zodat bezoekers het bruisende straatleven kunnen opsnuiven of kunnen genieten van een rustigere ervaring binnen. Liveoptredens met muziek versterken vaak de levendige sfeer, waardoor het een fijne plek is voor groepen die willen ontspannen en mooie momenten willen delen.

‘Khaosan 1986’ is een bezienswaardigheid voor wie het rijke culturele mozaïek van Bangkok verkent en biedt een plek waar sociale bijeenkomsten tot leven komen. De combinatie van lekker eten, drankjes en entertainment maakt het een geschikte keuze voor allerlei bijeenkomsten, zonder dat het veel hoeft te kosten.

Veelgestelde Vragen

Khaosan 1986 bevindt zich op QF5X+C4G, Thanon Khao San, Khwaeng Talat Yot, Khet Phra Nakhon in Bangkok, Thailand.
Ja, Khaosan 1986 is geschikt voor groepen en biedt voldoende zitplaatsen en een levendige sfeer.
Ja, bij Khaosan 1986 zijn zitplaatsen buiten beschikbaar.
Ja, livemuziek is een kenmerk van Khaosan 1986.
Reserveren is doorgaans niet nodig vanwege de ontspannen en informele sfeer.
Khaosan 1986 biedt een selectie bieren, wijnen en cocktails.
Nee, Khaosan 1986 staat bekend om zijn lage prijzen.
Hoewel de locatie zich meer richt op sociale bijeenkomsten en groepen, zijn gezinnen welkom.
Je kunt er ter plaatse eten en er is een ruime keuze aan drankjes en livemuziek.
Raadpleeg lokale vermeldingen of neem rechtstreeks contact op met de locatie voor de actuele openingstijden.

Leukste dingen om te doen in Bangkok

Bekijk alles →

Vertrouwde lokale gidsen, gelezen door miljoenen elke maand

  • 2006 online sinds
  • 26.4M paginabezoeken per maand in het netwerk
  • 14 Selecteer taal

180+ bestemmingsgidsen, één netwerk

Elke gids behandelt een enkele bestemming op zijn eigen website, met evenementen, restaurants, activiteiten en verblijfsplaatsen gekozen uit lokale aanbevelingen.

My Guide Network Locations

Omliggende Bestemmingen

Toevoegen aan Mijn Gids

Voeg je reisdata toe zodat we dit op de juiste dag kunnen plaatsen, of sla het op voor later.

Toegevoegd aan je reis Toegevoegd aan dag {[{trip.toast.day}]}, OchtendMiddagAvond Opgeslagen in je reis Al in je reis Transfer opgeslagen in je reis Sla je reis op voor nieuwe suggesties Verblijven in {[{trip.toast.label}]} Basis gewist Reis verwijderd Link gekopieerd Kon je reis niet opslaan Er is iets misgegaan, probeer opnieuw